Świętokrzyski Zlot pasjonatów fotografii i Zawodowych Fotografów

Świętokrzyski Zlot pasjonatów fotografii i Zawodowych Fotografów

Poprzez ideę Świętokrzyskiego Zlotu pasjonatów fotografii i Zawodowych Fotografów w ramach 180. rocznicy polskiej fotografii i światowego dnia fotografii organizatorzy chcą wykorzystać walory regionu, aby podkreślić znaczenie województwa świętokrzyskiego jako kolebki polskiej fotografii dzięki twórczości jej prekursorów: pochodzącego z woj. świętokrzyskiego Jędrzeja Radwańsiego, który w 1839 roku wykonał pierwsze fotografie (dagerotypy) oraz inżyniera Maksymiliana Strasza fotografa i architekta, mieszkańca Kielc. SwiatObrazu.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.Miejscem spotkania uczestników zlotu w dniach 17-18 sierpnia 2019 r. jestCentrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim. Organizatorzy przygotowali trzy możliwości uczestnictwa w zlocie pasjonatów fotografii 
 
Uczestnictwo bez wpisowego w dniu 18 sierpnia.
 • wystawa starych aparatów - WDK w Kielcach
 • wystawa nowoczesnej techniki w fotografii i videofilmowaniu - WDK w Kielcach
 • bezpłatne konsultacje z ekspertami z dziedziny fotografii
 • bezpłatny przegląd sprzętu fotograficzngo przez serwisantów z największych w kraju serwisów
 • wstęp na wernisarz - WDK w Kielcach
 
Akredytowani uczestnicy z możliwością bezpłatnego testowania w czasie zlotu sprzętu foto lub wideo, uczestnictwo w warsztatach, sesje z modelkami i modelami, uczestnictwo warsztatach prowadzonych przez artystów fotografików zrzeszonych w ZPAF. Udział w konkursach z nagrodami oraz inne atrakcje. Każdy uczestnik zlotu oraz warsztatów otrzymuje akredytację uprawniającą do bezpłatnego wstępu do wybranych obiektów na terenie, gdzie organizowane będzie zlot np: Spływ kajakami po rzece Nida, zwiedzanie i pobyt w Zamku Chęciny na wyłączność uczestników  zlotu, oprowadza znany przewodnik w woj. świętokrzyskim Dominik Kowalski. Zlot oferuje m.in. tematykę:
 • fotografii portretowej,
 • street foto,
 • fotografii krajobrazowej, 
 • fotografii przyrodniczej,
 • fotografii reportażowej,
 • fotografii ślubnej,
 • wernisaż,
 • kiermasz foto-video.
Koszt uczestnictwa w Zlocie i warsztatach organizowanych przez ZPAF wiąże się z opłatą wpisową 300 zł.
 
Reklama

E-szkoła aktu


Jak tworzyć subtelne, delikatne, erotyczne lub odważne i prowokujące, pełne emocji akty? Zachwycający akt to umiejętne operowanie światłem i cieniem, budowanie atmosfery, właściwe wykorzystanie sprzętu fotograficznego.

 

Uczestnicząc w e-kursie dowiesz się jak fotografować ludzkie ciało w mieszkaniu, w plenerze oraz w studio. Zdobędziesz umiejętności do nawiązywania dobrego kontaktu z modelką lub modelem. W e-kursie znajdziesz również odpowiedź na pytanie, z jakiego sprzętu (aparaty, obiektywy, oświetlenie, akcesoria) należy korzystać w fotografii aktu.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

 
 
Akredytowani uczestnicy zlotu wraz z uczestnictwem w warsztatach foto-wideo.
 
W przypadku pozytywnego wyniku ukończenia pełnych warsztatów uczestnicy otrzymają stosowne dyplomy.
 
Uczestnictwo w instruktażach, udział w warsztatach fotografii krajobrazowej, reportażowej, ślubnej, portretowej - sesje z modelkami i modelami, warsztaty fotografii produktowej, street foto. 
Uczestnictwo w konkursach z nagrodami oraz inne atrakcje...
 
Każdy uczestnik zlotu lub warsztatów otrzymuje akredytację uprawniającą do bezpłatnego wstępu do wybranych obiektów i atrakcji w trakcie zlotu. Koszt uczestnictwa w warsztatach  wiąże się z opłatą wpisową 300 zł, opłata związana jest wyłącznie z kosztami organizacyjnymi tj. koszt modelingu, instruktorów, wizażu, wypożyczenia rekwizytów, kostiumów oraz innymi kosztami.
 
 
 
 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Zwiastuny jesieni Twoje piękno - Twoja historia ... Znaleźć swój kawałek wszechświata - to wolność ... Bywa, że słowa są bliskie jak by Twój dotyk ... Życie to ślad jaki pozostawiamy w czyimś sercu ... Piękno to historia ... Jaskrawość wnętrza