Świętokrzyski Zlot pasjonatów fotografii i Zawodowych Fotografów

Świętokrzyski Zlot pasjonatów fotografii i Zawodowych Fotografów

Poprzez ideę Świętokrzyskiego Zlotu pasjonatów fotografii i Zawodowych Fotografów w ramach 180. rocznicy polskiej fotografii i światowego dnia fotografii organizatorzy chcą wykorzystać walory regionu, aby podkreślić znaczenie województwa świętokrzyskiego jako kolebki polskiej fotografii dzięki twórczości jej prekursorów: pochodzącego z woj. świętokrzyskiego Jędrzeja Radwańsiego, który w 1839 roku wykonał pierwsze fotografie (dagerotypy) oraz inżyniera Maksymiliana Strasza fotografa i architekta, mieszkańca Kielc. SwiatObrazu.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.Miejscem spotkania uczestników zlotu w dniach 17-18 sierpnia 2019 r. jestCentrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim. Organizatorzy przygotowali trzy możliwości uczestnictwa w zlocie pasjonatów fotografii 
 
Uczestnictwo bez wpisowego w dniu 18 sierpnia.
 • wystawa starych aparatów - WDK w Kielcach
 • wystawa nowoczesnej techniki w fotografii i videofilmowaniu - WDK w Kielcach
 • bezpłatne konsultacje z ekspertami z dziedziny fotografii
 • bezpłatny przegląd sprzętu fotograficzngo przez serwisantów z największych w kraju serwisów
 • wstęp na wernisarz - WDK w Kielcach
 
Akredytowani uczestnicy z możliwością bezpłatnego testowania w czasie zlotu sprzętu foto lub wideo, uczestnictwo w warsztatach, sesje z modelkami i modelami, uczestnictwo warsztatach prowadzonych przez artystów fotografików zrzeszonych w ZPAF. Udział w konkursach z nagrodami oraz inne atrakcje. Każdy uczestnik zlotu oraz warsztatów otrzymuje akredytację uprawniającą do bezpłatnego wstępu do wybranych obiektów na terenie, gdzie organizowane będzie zlot np: Spływ kajakami po rzece Nida, zwiedzanie i pobyt w Zamku Chęciny na wyłączność uczestników  zlotu, oprowadza znany przewodnik w woj. świętokrzyskim Dominik Kowalski. Zlot oferuje m.in. tematykę:
 • fotografii portretowej,
 • street foto,
 • fotografii krajobrazowej, 
 • fotografii przyrodniczej,
 • fotografii reportażowej,
 • fotografii ślubnej,
 • wernisaż,
 • kiermasz foto-video.
Koszt uczestnictwa w Zlocie i warsztatach organizowanych przez ZPAF wiąże się z opłatą wpisową 300 zł.
 
Reklama

Kompozycja w fotografii - praktycznie


Radość fotografowania polega na dokonywaniu swobodnych wyborów: jeśli chcesz, możesz stosować klasyczne reguły. Ale równie dobrze możesz je naciągnąć do swoich potrzeb lub całkowicie zignorować.

 

Jednak te decyzje możesz podejmować świadomie dopiero w momencie, kiedy będziesz miał wiedzę o możliwościach konstrukcji obrazu.

 

E-kurs podzielony jest na lekcje, na które składają się zarówno e-booki, jak i filmy.

 

Jeszcze w trakcie trwania nauki będziesz mógł zaobserwować u siebie znaczną poprawę umiejętności fotograficznych.

 

Sprawdź szczegóły

 
 
Akredytowani uczestnicy zlotu wraz z uczestnictwem w warsztatach foto-wideo.
 
W przypadku pozytywnego wyniku ukończenia pełnych warsztatów uczestnicy otrzymają stosowne dyplomy.
 
Uczestnictwo w instruktażach, udział w warsztatach fotografii krajobrazowej, reportażowej, ślubnej, portretowej - sesje z modelkami i modelami, warsztaty fotografii produktowej, street foto. 
Uczestnictwo w konkursach z nagrodami oraz inne atrakcje...
 
Każdy uczestnik zlotu lub warsztatów otrzymuje akredytację uprawniającą do bezpłatnego wstępu do wybranych obiektów i atrakcji w trakcie zlotu. Koszt uczestnictwa w warsztatach  wiąże się z opłatą wpisową 300 zł, opłata związana jest wyłącznie z kosztami organizacyjnymi tj. koszt modelingu, instruktorów, wizażu, wypożyczenia rekwizytów, kostiumów oraz innymi kosztami.
 
 
 
 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Po deszczu Wszystkim Dzieciom! IMG_20200524_210533_564 Obrończyni Jak się sprawa ma-cała? W stronę słońca... Obraz olejny