Synology DS419slim - ultrakompaktowy serwer NAS

Synology DS419slim - ultrakompaktowy serwer NAS

Obecnie wiele osób nadal zmaga się z zarządzaniem plikami rozproszonymi na różnych chmurach publicznych, dyskach USB lub komputerach osobistych. Serwer NAS Synology DS419slim to inteligentna i niezawodna chmura osobista, dzięki której Twoje cenne zdjęcia, filmy i dokumenty będą zawsze pod kontrolą dzięki swoim zaawansowanym możliwościom zarządzania plikami. Zapewnia ona nie tylko prosty dostęp, udostępnianie i synchronizację wszystkich plików na wielu platformach, ale także umożliwia stworzenie biblioteki multimediów, w której można bezpośrednio przesyłać strumieniowo treści cyfrowe na urządzenia mobilne - mówi Katarina Shao z Synology.Dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji i obsłudze czterech 2,5-calowych dysków HDD/SSD model DS419slim zapewnia dużą elastyczność zarówno w zakresie konfiguracji, jak i wdrażania macierzy RAID. Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi serwer DS419slim zapewnia doskonałą wydajność przy poborze mocy zaledwie 20,28 W.

Serwer NAS Synology DS419slim 

  • Doskonała wydajność: Przepustowość sekwencyjna na poziomie ponad 223 MB/s podczas odczytu
  • Sieć: Dwa porty LAN 1 GbE na potrzeby przełączania awaryjnego i agregacji łączy (Link Aggregation)
  • Kompaktowa konstrukcja: Cztery 2,5-calowe kieszenie na dyski z możliwością wymiany podczas pracy
  • Przenośna konstrukcja: Sześcienny serwer NAS o wymiarach poniżej 15 cm i wadze 700 gramów
  • Elastyczna konfiguracja: Możliwość konfiguracji macierzy RAID 5/6 przy użyciu czterech dysków twardych lub dysków SSD w celu zapewnienia nadmiarowości
  • Maksymalna pojemność wewnętrzna: 20 TB pamięci na czterech 2,5-calowych dyskach o pojemności 5 TB
Reklama
 
Oparty na programie Synology DiskStation Manager
 
DS419slim+ pracuje w oparciu o rozwiązanie DiskStation Manager — zaawansowany i intuicyjny system operacyjny dla urządzeń Synology NAS, wyposażony w różne aplikacje umożliwiające zwiększenie wydajności pracy. Firma Synology otrzymała wiele przychylnych opinii mediów, trafiając na szczyty rankingów serwerów NAS do średnich obszarów roboczych w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięciowych TechTarget oraz zdobywając nagrodę czytelników PCMag przez dziewięć lat z rzędu.
Dzięki wymiarach poniżej 15 cm, wadze 700 gramów i obsłudze czterech 2,5-calowych dysków HDD/SSD, model DS419slim zapewnia dużą elastyczność zarówno w zakresie konfiguracji, jak i wdrażania macierzy RAID. 
 
Sugerowana cena 313 euro.

Synology DS419slim serwer NAS

 

Synology DS419slim serwer NAS

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Akcesoria fotograficzne: pamięćKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

... Mazurek (Passer montanus) dziękuję bardzo, wracam do domu, tam mam klimę! ... Wielka Siklawa.jpg ... Dzika róża