21 czerwca 2019, 11:00
Autor: Materiały prasowe
czytano: 884 razy

Synology DS419slim - ultrakompaktowy serwer NAS

Synology DS419slim - ultrakompaktowy serwer NAS

Obecnie wiele osób nadal zmaga się z zarządzaniem plikami rozproszonymi na różnych chmurach publicznych, dyskach USB lub komputerach osobistych. Serwer NAS Synology DS419slim to inteligentna i niezawodna chmura osobista, dzięki której Twoje cenne zdjęcia, filmy i dokumenty będą zawsze pod kontrolą dzięki swoim zaawansowanym możliwościom zarządzania plikami. Zapewnia ona nie tylko prosty dostęp, udostępnianie i synchronizację wszystkich plików na wielu platformach, ale także umożliwia stworzenie biblioteki multimediów, w której można bezpośrednio przesyłać strumieniowo treści cyfrowe na urządzenia mobilne - mówi Katarina Shao z Synology.

Dzięki wyjątkowo kompaktowej konstrukcji i obsłudze czterech 2,5-calowych dysków HDD/SSD model DS419slim zapewnia dużą elastyczność zarówno w zakresie konfiguracji, jak i wdrażania macierzy RAID. Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi serwer DS419slim zapewnia doskonałą wydajność przy poborze mocy zaledwie 20,28 W.

Serwer NAS Synology DS419slim 

[kn_advert]
 
Oparty na programie Synology DiskStation Manager
 
DS419slim+ pracuje w oparciu o rozwiązanie DiskStation Manager — zaawansowany i intuicyjny system operacyjny dla urządzeń Synology NAS, wyposażony w różne aplikacje umożliwiające zwiększenie wydajności pracy. Firma Synology otrzymała wiele przychylnych opinii mediów, trafiając na szczyty rankingów serwerów NAS do średnich obszarów roboczych w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięciowych TechTarget oraz zdobywając nagrodę czytelników PCMag przez dziewięć lat z rzędu.
Dzięki wymiarach poniżej 15 cm, wadze 700 gramów i obsłudze czterech 2,5-calowych dysków HDD/SSD, model DS419slim zapewnia dużą elastyczność zarówno w zakresie konfiguracji, jak i wdrażania macierzy RAID. 
 
Sugerowana cena 313 euro.

Synology DS419slim serwer NAS

 

Synology DS419slim serwer NASwww.swiatobrazu.pl