Szkoły fotograficzne: warsztaty-fotograficzne.org

Szkoły fotograficzne: warsztaty-fotograficzne.org

Osoby, które chcą kształcić swoje umiejętności fotograficzne w sposób zorganizowany i profesjonalny stają przed nie lada trudnym wyborem. Podjęcie właściwej decyzji może ułatwić szczegółowa analiza mocnych stron szkoły – w powiązaniu z oceną własnych możliwości i preferencji. Kontynuujemy cykl, w którym przedstawiamy szczegółowe informacje o wybranych szkołach fotografii. Dzisiaj omawiamy szkołę nietuzinkową - jedną z najstarszych instytucji edukacji fotograficznej na Śląsku: www.warsztaty-fotograficzne.org.


Istniejące już od dwunastu lat autorskie warsztaty fotografii twórczej bazują na doświadczeniu i filozoficznej myśli ich pomysłodawcy i głównego prowadzącego - Artura Rychlickiego. Jednym z podstawowych założeń zajęć jest teza, że działalność fotograficzna musi być oparta na pełnej świadomości artystycznej i estetycznej.

To jedna z najdłużej działających "edukacyjnych instytucji" fotograficznych na Śląsku. Podstawowe zajęcia warsztatów fotograficznych realizowane są na różnych płaszczyznach edukacyjnych dotykających rozmaitych tematów związanych z fotografią: od podstawy stricte technicznej po tematy estetyczno-filozoficzne, przekładane na język fotografii. Z powyższego wywnioskować można, że zajęcia nie mają charakteru masowego.

W szkołach fotografii szczególne znaczenie mają prowadzący. Zajęcia warsztatów fotograficznych, trwające dziewięć miesięcy (w systemie zjazdów) prowadzą:


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem