Szokujący rok 2009 na fotografiach i wideo

Szokujący rok 2009 na fotografiach i wideo

W dniu idealnym dla wszelkiego rodzaju podsumowań i zestawień SwiatObrazu.pl przygotował galerię szokujących zdjęć, filmów, oraz związanych z fotografią zdarzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Strona 1


Mający dziś upłynąć rok obfitował zarówno w konflikty zbrojne, ważne wydarzenia na świecie, jak i naukowe cuda - praktycznie nie sposób wymienić ich wszystkich, dlatego skupimy się na tych najbardziej istotnych; także z punktu widzenia fotografa. Rzecz jasna, prym wiodły zdarzenia negatywne w wyrazie, takie jak konflikt w Strefie Gazy, który zbierał swoje żniwo od roku 2008, wywołując ostre reakcje i komentarze zarówno pod adresem Izraela, jak i partii Hamas. Jak zwykle w takich sytuacjach, najbardziej ucierpiała ludność cywilna. Informacje o kolejnych zabitych docierały do prasy wraz ze zdjęciami, coraz częściej wykonanymi telefonami komórkowymi, mając stanowić wróżbę tego, co miało nastąpić później w Iranie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem


Spis treści