Sztuczna inteligencja zmienia zbiory pikseli w portrety ludzi

Sztuczna inteligencja zmienia zbiory pikseli w portrety ludzi

Dopiero co donosiliśmy o najnowszej technologii, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia realistycznych portretów ludzi na podstawie bardzo ogólnych szkiców, a już pojawiają się nowe algorytmy, obok których nie można przejść obojętnie. Jednym z nich jest technologia pozwalająca zmienić „pikselową twarz” w prawdziwy portret.


Face Depixelizer to nowa aplikacja o niebywałych możliwościach. Jest oparta na sztucznej inteligencji, która może na podstawie obrazów składających się z pojedynczych pikseli (np. o bardzo niskiej rozdzielczości czy pochodzących ze starych gier komputerowych) stworzyć realistycznie wyglądające portrety w pełnej rozdzielczości. Oprogramowanie zostało stworzone przez rosyjskiego programistę Denisa Malimonowa i wykorzystuje technologię StyleGAN, która jest znana z możliwości tworzenia łudząco wyglądających portretów nieistniejących ludzi.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem