Sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje sprzedaż ubrań

Sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje sprzedaż ubrań

Oprogramowanie autoRetouch otrzymało nową funkcje, która ma zredukować godziny postprodukcji do zaledwie kilku sekund - Automatyzacja oparta o sztuczną inteligencję pozwoli na wykonanie w jedną chwilę zdjęcia prezentującego ubrania w typie manekin-duch”. Oprogramowanie natychmiastowo złoży źródłowe obrazy w gotową fotografię prezentującą ubrania.


Fotografia przedstawiająca ubrania w stylu "manekin-duch" prezentuje ciuchy tak, że te wyglądają jakby były założone na niewidzialnego modela. Dzięki temu możliwe jest wyobrażenie sobie, jak układają się na ciele ubrania, przy jednoczesnym oszczędzeniu środków na realizację sesji z modelami. Tradycyjnie taką fotografię łączy się z dwóch kadrów - jednego przedstawiającego od przodu ubranie założone przez modela i drugiego - ukazującego część garderoby wywiniętej na lewą stronę. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem