Szybkie i darmowe usuwanie tła ze zdjęcia

Szybkie i darmowe usuwanie tła ze zdjęcia

Miłośnikom fotografii cyfrowej usuwanie tła ze zdjęć może sprawić wiele trudności - to czasochłonne i wymagające dużej precyzji zajęcie. Na rynku pojawiło się nowe narzędzie online – darmowa strona internetowa Remove.bg, na której można automatycznie usunąć tła ze zdjęć w zaledwie 5 sekund - i to za pomocą jednego kliknięcia.Na stronie za pomocą jednego przycisku może wybrać zdjęcie z dysku komputera (można też wprowadzić adres URL zdjęcia w Internecie).
 
Następnie strona przetwarza zdjęcie, usuwając tło przy wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji, i pokazuje wynik. Pod zdjęciem z usuniętym tłem znajduje się kolejny przycisk, który pozwala pobrać przerobione zdjęcie jako plik PNG z przezroczystym tłem.
 
Reklama

Fotografia produktów


Obraz sprzedaje. To stara i sprawdzona zasada, stosowana w praktyce przez każdego specjalistę odpowiedzialnego za promocję. Dlatego właśnie fotografia reklamowa stanowi przystań dla setek fotografów i trampolinę do wielkich artystycznych karier.

 

E-kurs Fotografia produktów kierujemy do osób, które mają znikome lub żadne doświadczenie w zakresie zdjęć produktowych, a chcieliby w niewielkim czasie zdobyć umiejętności zbliżone do tych, które posiadają profesjonaliści.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

Usuwanie tła ze zdjęcia z Remove.bg

usuwanie tła ze zdjęcia

usuwanie tła ze zdjęcia

 

usuwanie tła ze zdjęcia

 

usuwanie tła ze zdjęcia

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 66% 34% ocen: 3

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Oprogramowanie: fotoKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


avatar Pewu Należałoby uczciwie dodać, że algorytm do pracy wymaga na pierwszym planie sylwetki osoby lub osób, ewentualnie przedmiotu (fotografia produktowa). W przeciwnym wypadku, odmawia współpracy. 2019.04.27 10:37, Pewu # 

Domyślny avatar Chciałem wyszparować Puffa. Serwis odpowiedział mi, że to nie jest osoba: Oh no! This image is currently not supported. No person found. Jak to, mój pies nie jest osobą?! 2019.04.27 20:05, Lelum # 

avatar Margraf Za darmo to ten program usuwa tło redukując powierzchnię obrazu kilkunastokrotnie. Za pełną funkcjonalność trzeba zapłacić - wykupić program :)
Nie ma nic za darmo :)
2019.05.11 13:05, Margraf # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Dziko rosnące. ... ... ... W poszukiwaniu ukrytych wymiarów Zapomniany kwiate 1