Szybkie aparaty kompaktowe od Casio - Exilim EX-FH100, EX-H15, EX-Z2000 i EX-Z550

Szybkie aparaty kompaktowe od Casio - Exilim EX-FH100, EX-H15, EX-Z2000 i EX-Z550

Dalszy ciąg wysypu premier z okazji CES. Aparaty Casio Exilim EX-FH100, EX-H15, EX-Z2000 i EX-Z550 to kolejne szybkie kompakty, z których najbardziej zaawansowany potrafi osiągać prędkość rejestracji nawet do 1000 fps.


Casio High Speed Exilim EX-FH100 charakteryzuje się stabilizowaną matrycą CMOS z technologią BSI, o rozmiarze 1/2,3 cala i natywnej rozdzielczości 10,1 megapiksela. Obiektyw dysponuje odpowiednikiem ogniskowych 24-240 milimetrów (F/3,2-5,7). Sensor obsługuje zakres czułości ISO 100-3200, umożliwia także nagrywanie wideo w rozdzielczości 720p HD przy 30 klatkach na sekundę. Ograniczenie rozdzielczości do 224 x 64 pikseli umożliwi zwiększenie framerate'u do aż 1000 fps. Migawka aparatu umożliwia osiąganie czasów od 3 do 1/2000 sekundy i wykonywanie fotografii w trybie seryjnym z prędkością 30 klatek na sekundę - w formacie DNG (RAW) i JPEG. Zdjęcia można podejrzeć na 3-calowym wyświetlaczu LCD. Poza wbudowaną pamięcią o rozmiarze 90 megabajtów, EX-FH100 obsługuje też karty SD i SDHC.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem