Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro teraz w rozmiarze S

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro teraz w rozmiarze S

Wacom wprowadza model Small do linii tabletów piórkowych i dotykowych skierowanych do profesjonalistów - Wacom Intuos Pro S. Jako najmłodszy i najmniejszy w rodzinie, nowy tablet czerpie z ponad 35-letniej wiedzy i doświadczenia Wacom w tworzeniu produktów dla autorów sztuki cyfrowej i projektantów. Wacom Intuos Pro Small, który otrzymał już prestiżową nagrodę Red Dot Award za wzornictwo, stanowi idealne połączenie technologii, funkcjonalności i ergonomii. Dołącza do tabletów Intuos Pro Medium i Intuos Pro Large, które są już dostępne w sklepach Wacom na całym świecie. Cała linia oferuje szeroki wachlarz funkcji i korzyści artystom cyfrowym, projektantom i fotografom, którzy wymagają od swoich narzędzi twórczych wszystkiego, co najlepsze.Artyści mogą wybrać rozmiar tabletu – mały, średni lub duży – który najlepiej pasuje do ich stylu pracy, ciesząc się precyzyjną technologią Pro Pen 2 firmy Wacom z ponad 8 tysiącami poziomów nacisku pióra, czułością na odchylenie, naturalnym wrażeniem rysowania po papierze i niezawodną wydajnością. Nowy tablet Intuos Pro Small ma identyczny obszar roboczy jak mały model poprzedniej generacji, ale jest znacznie bardziej kompaktowy i zajmuje mniej miejsca. To szczególnie atrakcyjna propozycja dla współczesnych twórców będących w ciągłym ruchu, którzy rzadko wychodzą z domu bez tabletu Wacom i laptopa PC lub Mac. Bezprzewodowa łączność, jak również pióro działające bez baterii i konieczności ładowania sprawiają, że praca w kawiarniach, salach konferencyjnych, biurach klienta, domu, szkole czy w pracowni jest szybka i bezproblemowa.

Przeczytaj nasz test  Wacom Intuos Pro M

"Nieważne, czy jesteś studentem, który nosi tablet z sali wykładowej do akademika, czy fotografem, który musi szybko wyretuszować wybrane zdjęcia z dala od pracowni; nowy Intuos Pro Small firmy Wacom daje możliwość tworzenia w dowolnym miejscu, zapewniając precyzję pracy z piórem na potrzeby sztuki cyfrowej, projektowania i tworzenia obrazów" – mówi Faik Karaoglu, wiceprezes zarządu grupy Wacom. "To także świetny wybór dla tych, którzy mają konkretne wymagania co do wielkości obszaru roboczego i szukają okazji, by wypróbować naszą najlepszą technologię Pro Pen 2" – dodaje Karaoglu.

Reklama

Fotografowanie miasta nocą


Miasto nigdy nie zasypia. To powiedzenie doskonale ilustruje atrakcyjność nocnego pleneru miejskiego dla fotografa. Duże metropolie po zmroku są bowiem dla fotoamatorów źródłem niewyczerpanych tematów fascynujących zdjęć

 

Istnieje bardzo wiele sposobów na fotografowanie miasta nocą i uwiecznienie nocnego życia metropolii. Niektóre z tych technik pozwalają też uzyskać zupełnie fantastyczne obrazy.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

Wszystkie trzy rozmiary tabletów Intuos Pro wyposażono w pierścień Touch Ring i przyciski ExpressKey™ (sześć na tablecie Small i osiem w wersjach Medium i Large), umożliwiające tworzenie niestandardowych skrótów usprawniających pracę. Ponadto połączenie pióra i funkcji dotykowych na tablecie pozwala użytkownikom odkrywać nowe sposoby nawigacji i zwiększa interaktywność tworzenia. Tablety Intuos Pro wyposażono również w wytrzymałą obudowę z anodowanego aluminium i elegancką podstawkę pod pióro z 10 wymiennymi wkładami.

Pióro Wacom Pro Pen 2 wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię piórkową Wacom, która charakteryzuje się czterokrotnie większą czułością na nacisk niż pióro Pro Pen pierwszej generacji. Dzięki 8192 poziomom nacisku, rozpoznawaniu nachylenia i kreśleniu bez opóźnień tablety Intuos Pro doskonale imitują pracę tradycyjnymi narzędziami, zapewniając naturalne wrażenie rysowania. Dodatkowo z boku pióra znajduje się konfigurowalny przełącznik, który ułatwia dostęp do często używanych skrótów. 

Aby zaspokoić potrzeby wszystkich artystów korzystających z linii produktów Intuos Pro, Wacom oferuje dwa dodatkowe pióra sprzedawane oddzielnie. Pro Pen 3D ma trzeci przycisk, który można skonfigurować do wykonywania typowych zadań 3D, takich jak obracanie obiektów w najczęściej stosowanych aplikacjach 3D i CAD. Nowa wersja Pro Pen slim zadowoli natomiast artystów, którzy wolą cieńsze narzędzie bardziej przypominające ołówek. Oba pióra współpracują z wszystkimi tabletami z rodziny Intuos Pro.

tablet Intuos Pro Wacom Wacom Intuos Pro S

Ceny i dostępność tabletu Wacom Intuos Pro S

Oprócz dostępnych wcześniej modeli Medium (379,90 EUR) i Large (529,90 EUR) w Wacom eStore i wybranych sklepach detalicznych pojawił się już Wacom Intuos Pro Smallw cenie 229,90 EUR. Wszystkie trzy rozmiary tabletów są kompatybilne z komputerami Mac i PC, a także z technologią Bluetooth. Każdy model ma pióro Wacom Pro Pen 2, podstawkę pod pióro, przyciski ExpressKey™, pierścień Touch Ring oraz obsługę gestów wielodotykowych.

 

tablet Intuos Pro Wacom Wacom Intuos Pro S

 

tablet Intuos Pro Wacom Wacom Intuos Pro S

 

tablet Intuos Pro Wacom Wacom Intuos Pro S

 

tablet Intuos Pro Wacom Wacom Intuos Pro S

 

tablet Intuos Pro Wacom Wacom Intuos Pro S

 

tablet Intuos Pro Wacom Wacom Intuos Pro S

 

 

 

 

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Tablet graficznyKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

strojnica włoska Kania Ruda, Red Kite (Milvus milvus) ... łabędź (low key) noc sandomierz Zaloty... noc sandomierz Lot Trzmiela.