Tablet Samsung Galaxy Note 10.1 w polskich sklepach

Tablet Samsung Galaxy Note 10.1 w polskich sklepach

Tablet Galaxy Note z ekranem o przekątnej 10.1 cali to nowy produkt firmy Samsung, wyposażony w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.4 GHz, dwa gigabajty pamięci RAM oraz funkcjonalność, która ma być zbliżona do tej znanej z "analogowego" pióra i papieru.


Samsung Galaxy Note 10.1 ma służyć jako podręczne narzędzie do sporządzania notatek, szybkich szkiców,  zapisywania ważnych, ulotnych pomysłów. Wystarczy wyjąć tablet z torby, wziąć rysik S Pen do dłoni i wykonać notatkę na 10-calowym ekranie urządzenia. Note 10.1 oferuje wiele funkcji i możliwości, takich jak praca wielozadaniowa z wykorzystaniem współdzielenia pulpitu, możliwość wykorzystania zaawansowanego rysika - o którym już wspominaliśmy - czy opcję skorzystania z dużej ilości programów edukacyjnych za pośrednictwem platformy Learning Hub.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem