Nick Fancher - fotograf, który zdradza widzom tajemnice światła

Nick Fancher - fotograf, który zdradza widzom tajemnice światła

Dla Nick Fanchera nie istnieje coś takiego jak tajemnice światła. Fotograf ten wykonuje zdjęcia charakteryzujące się unikatową stylistyką. Do mistrzostwa opanował łączenie światła stałego, błyskowego i o różnej kolorystyce. Dzięki temu potrafi budować obrazy o wyjątkowym nastroju, które łączą w sobie dynamikę ruchu, wyrażaną zarówno poprzez zamrożenie, jak i rozmycie motywów. Z tych pozornie przeciwstawnych technik i narzędzi fotograficznych tworzy obrazy, które robią znakomite wrażenie.


Nick Fancher - fotografia to odkrywanie tajemnic światła

Nick Fancher z chęcią dzieli się swoją wiedzą. Jest autorem podręczników do fotografii, takich jak np. Studio anywhere, czy najnowsza CHROMA. Pierwsza z nich zdradza tajniki wykonywania fotografii studyjnych, natomiast druga skupia się na budowaniu fotografii za pomocą koloru. Nick Fancher jest zagorzałym strobistą i do perfekcji opanował operowanie światłem błyskowym.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem