Tamron 70-300mm F/4.5-6.3 Di III RXD - obiektyw do aparatów marki Sony z mocowaniem typu E

Tamron 70-300mm F/4.5-6.3 Di III RXD - obiektyw do aparatów marki Sony z mocowaniem typu E

Nowy obiektyw 70–300 mm F/4,5–6,3 Di III RXD to najmniejszy i najlżejszy
teleobiektyw typu zoom na świecie z mocowaniem typu E do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych marki Sony.Chociaż firma Tamron wyprodukowała wiele popularnych teleobiektywów typu zoom o długości ogniskowej sięgającej nawet 300 mm do cyfrowych lustrzanek, nowy obiektyw 70–300 mm F4,5-6,3 jest pierwszym modelem opracowanym z myślą o pełnoklatkowych aparatach bezlusterkowych. Jego projektanci postawili sobie za cel stworzenie łatwego w obsłudze teleobiektywu, który pozwoli fotografom cieszyć się dużymi przybliżeniami w dowolnym miejscu. To najmniejszy i najlżejszy* na świecie obiektyw typu zoom o długości ogniskowej 70–300 mm, o długości obudowy 148 mm, wadze 545 g i średnicy maksymalnej wynoszącej 77 mm, który umożliwia uzyskanie obrazu o wyjątkowej jakości.
 
Jego zabezpieczona przed wilgocią konstrukcja zapewnia lepszą ochronę podczas fotografowania w plenerze, a do obiektywu pasują filtry o średnicy 67 mm typowej dla wszystkich obiektywów marki Tamron przeznaczonych do bezlusterkowych aparatów pełnoklatkowych. Obiektyw w pełni wykorzystuje również możliwości aparatu, w tym system Fast Hybrid AF i funkcję Eye AF, które są dostępne w aparatach firmy Sony i umożliwiają osiąganie fantastycznych rezultatów w trakcie sesji. Obiektyw 70–300 mm F4,5–6,3 jest wyjątkowo praktyczny i sprawia, że posługiwanie się nim, uprawiając różne rodzaje fotografii, takie jak fotografia krajobrazowa, sportowa i podczas wydarzeń sportowych, fotografia dzikiej przyrody, portretowa itd., daje wyjątkową satysfakcję.
 
*Wśród teleobiektywów typu zoom z długością ogniskowej 300 mm do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych (stan na lipiec 2020 r.: Tamron)
 
Cena i dostawa
Nowy obiektyw będzie dostępny jesienią 2020 r. Firma Tamron poda informacje o cenie w późniejszym terminie.

Tamron 70-300mm F/4.5-6.3 Di III RXD 

  • Najmniejszy i najlżejszy teleobiektyw na świecie umożliwi Ci odkrycie, ile radości sprawia ten typ fotografii.
  • Wyjątkowe możliwości układu optycznego, w tym wysoka jakość obrazu i korekcja aberracji.
  • W układzie AF zastosowano silnik krokowy RXD umożliwiający szybką, bardzo precyzyjną i cichą pracę.
  • Zabezpieczona przed wilgocią konstrukcja sprawia, że obiektyw jest wygodny i łatwy w użytkowaniu.

Tamron 70-300mm F/4.5-6.3 Di III RXD

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: ObiektywyKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

 Kubuś :)) zamieć fa.jpg Gwiazdkowo Z lata ..wstajesz  i wiesz... O poranku Piaskowiec