Targi FILM VIDEO FOTO coraz bliżej

Targi FILM VIDEO FOTO coraz bliżej

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video – FILM VIDEO FOTO – odbędą się po raz trzynasty w dniach od 25 do 27 marca 2010 w Łodzi. Jest to jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branżowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Targi FVF dają swoim rozmachem nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem fotograficznym, filmowym i video, ale także nawiązania kontaktów z firmami i ludźmi, którzy są odpowiedzialni za wdrażanie nowych technologii. Targi cieszą się bardzo dużą frekwencją odwiedzających związanych z dziedziną fotografii i video, nie tylko w sposób zawodowy, ale i hobbystyczny. W Łodzi prezentowany jest najnowszy sprzęt fotograficzny i oprogramowanie do cyfrowej obróbki obrazu i montażu video.


Program XIII targów będzie bardzo urozmaicony. Na FILM VIDEO FOTO będzie można obejrzeć stanowiska najbardziej znanych marek na świecie zajmujących się sprzętem foto i video, wziąć udział w warsztatach, prezentacjach, wystawach i spotkaniach z najlepszymi fotografami. Jak zawsze imprezy towarzyszące dadzą odwiedzającym doskonałą okazję do zwiększenia swojej wiedzy o fotografii i filmie.

Targi to również bardzo atrakcyjna forma bezpośrednich spotkań branżowych, dlatego FILM VIDEO FOTO jest doskonałym miejscem do nawiązywania kontaktów biznesowych. Po raz pierwszy w historii targów pojawią się znani i lubiani aktorzy związani ze światem fotografii. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, które przyciągną do Łodzi kilkanaście tysięcy gości.

Wśród patronów medialnych XIII edycji targów znajdują się: portal swiatobrazu.pl, magazyn Digital Foto-Video, PC World, miesięcznik Computer Arts i magazyn .psd oraz serwis plfoto.com. Po raz kolejny patronem honorowym targów został: Prezydent Miasta Łodzi, Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej z Łodzi oraz Klub Fotografii Prasowej SDP.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem