Taro Karibe z Getty Images sfotografował romantyczną miłość mężczyzny do silikonowej lalki

Taro Karibe z Getty Images sfotografował romantyczną miłość mężczyzny do silikonowej lalki

Część Czytelników z pewnością pamięta film „Ona”, w którym główny bohater zakochuje się w systemie operacyjnym. W filmie reżyser bada tę nieprawdopodobną relację w sposób, który konfrontuje wyobrażenia o miłości i intymności z tym, co te terminy mogą znaczyć w epoce opartej na technologii. Akcja filmu toczy się w niedalekiej przyszłości, a jak niedalekiej - przekonał się fotograf z agencji Getty Images, Taro Karibe, realizując reportaż o 61-letnim Senji Nakajima z Tokio.


Walcząc z samotnością, 61-letni Senji Nakajima z Tokio zaczął traktować swoją silikonową lalkę "Saori" jak prawdziwą partnerkę. Fotoreportaż zrealizowany przez Taro Karibe pokazuje nietypowy związek Nakajima z lalką, w której ten się zakochał. Nakajima jest żonaty i ma dwoje dzieci, ale ze względu na  pracę mieszka daleko od rodziny. Lalka towarzyszy Nakajimie podczas spacerów (mężczyzna wozi ją na wózku inwalidzkim), rejsów  czy romantycznych wieczorów, a nawet podczas snu.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem