Tata z wielką wyobraźnią - fotograficzne manipulacje Johna Wilhelma

Tata z wielką wyobraźnią - fotograficzne  manipulacje Johna Wilhelma

Przekonaliśmy się już niejednokrotnie, że ojcostwo wyzwala niezbadane pokłady twórczej kreatywności. Niedoścignionymi mistrzami pozostają Dave Engledow oraz Jason Lee, których pomysły i ich realizacje nie mają sobie równych. Autorem kolejnych prac z cyklu "Tata z wielką wyobraźnią" jest 44-letni dyrektor działu IT szwajcarskiej uczelni, John Wilhelm. Bohaterkami jego fotograficznych manipulacji jest partnerka Judith i ich trzy córki - Lou, Mila i Yuna.


"Myślę, że oglądałem trochę za dużo telewizji i grałem w zbyt wiele gier wideo, gdy byłem dzieckiem" - wyjaśnia swoje źródła inspiracji John Wilhelm. "Jeśli masz zdrowe relacje z dziećmi, one czują, jeśli coś jest naprawdę dla Ciebie ważne, a w konsekwencji współpracują - jeśli nie zawsze pozostają słodycze" – dodaje.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem