TCL X2 - telewizor z Quantum Dot i HDR 10

TCL X2 - telewizor z Quantum Dot i HDR 10

TCL X2 jakość obrazu zawdzięcza technologii wyświetlania QD oraz HDR 10. QD wykorzystuje związek nieorganiczny jako materiał emitujący światło, który nie tylko jest stabilny i niweluje problemy takie jak przebarwienia i nierównoą jakość obrazu, ale co najważniejsze, może nawet przebić OLED, proponując niespotykanie szeroką gamę kolorów 110% NTSC.


TCL X2 to ultra cienki model bez ram serii X, o całkowitej  grubości wynoszącej zaledwie 7,9mm. Efektem najnowszej technologii wyświetlania Quantum Dot, jak również zastosowanych najbardziej zaawansowanych materiałów QD  jest wysokie podświetlenie do 600 nitów, oraz gama kolorów o 52,7% większa niż ta dostępna na zwykłych telewizorach LED. X2 bazuje na sukcesie poprzednich modeli z technologią QD, nagłośnieniem JBL od Harman, oraz dodaje zaawansowaną technologię i konfiguracje premium. X2 jest o 60% cieńszy od swojego poprzednika X1, a jego ultra cienkie krawędzie to zaledwie 5,5 mm, dzięki czemu ekran zmieści się w małych pomieszczeniach, a wyświetlane obrazy są jasne i gwarantują najlepsze doświadczenie podczas oglądania.
Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem