Te warsztaty studenci z Warszawskiej Szkoły Filmowej zapamiętają na długo - relacja

Te warsztaty studenci z Warszawskiej Szkoły Filmowej zapamiętają na długo - relacja

Pierwszy weekend czerwca 2009 roku w Warszawskiej Szkole Filmowej na długo pozostanie w pamięci studentów kierunku Fotografia. W sobotnie przedpołudnie, w szkolnym studiu fotograficznym odbyły się gościnne warsztaty fotograficzne przeznaczone dla słuchaczy uczelni, zorganizowane przez serwis SwiatObrazu.pl we współpracy z firmami Alstor, Medikon Polska oraz Sony Poland. Ponad trzydziestu uczestników miało okazję wziąć udział w zajęciach praktycznych i teoretycznych pod okiem ekspertów.

Strona 1Pierwszy wykład zaczął się od części teoretycznej, którą poprowadził Piotr Parvi z firmy Sony Poland. Po krótkim wprowadzeniu dotyczącym podstaw fotografii, przedstawił wady i zalety światła błyskowego oraz ciągłego i jego praktyczne zastosowanie w fotografii. Podczas całych warsztatów uczestnicy mieli do dyspozycji lustrzanki marki Sony, którymi mogli wykonywać zdjęcia pięknej modelce o wdzięcznym imieniu Emilka.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem