Technika pigmentowa - Przewodnik praktyczny

Technika pigmentowa - Przewodnik praktyczny

Transfer pigmentowy to jedna z najpiękniejszych, a jednocześnie najbardziej trwałych technik fotograficznych, pozwalająca na uzyskiwanie niezwykle szczegółowych obrazów o niezrównanej wręcz trwałości. Inaczej niż ma to miejsce w przypadku większości procesów historycznych, technika pigmentowa pozwala na uzyskiwanie zdjęć o dowolnym niemal poziomie kontrastu i nasycenia, w dowolnym kolorze, w tym również obrazu barwnego. Prawidłowo wykonane odbitki pigmentowe potrafią oddać najdrobniejsze szczegóły, detale zawarte zarówno w głębokich cieniach, jak i światłach, a przy tym pozwalają na uzyskanie głębi czerni niedostępnej dla innych procesów, włącznie z techniką żelatynowo srebrową.


Technika pigmentowa – Przewodnik praktyczny to unikalny, jedyny na polskim rynku przewodnik poświęcony praktycznemu wykonaniu odbitek w technice transferu pigmentowego, wprowadzający czytelnika krok po kroku w tajniki tej magicznej metody, dostarczający wszystkich informacji niezbędnych do rozpoczęcia samodzielnej pracy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem