29 sierpnia 2018, 12:10
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 1196 razy

Telewizor Samsung The Frame ze zdjęciami z kolekcji Magnum Photos

Telewizor Samsung The Frame ze zdjęciami z kolekcji Magnum Photos

Firma Samsung we współpracy z agencją fotograficzną Magnum Photos ogłosiła dziś udostępnienie kolekcji 28 specjalnie wyselekcjonowanych zdjęć, które będzie można znaleźć wyłącznie w sklepie Art Store na telewizorze The Frame 2018. W ramach projektu, czwórka fotografów Magnum podjęła wyzwanie – każdego dnia przez tydzień mieli zrobić wyjątkowe, przyciągające spojrzenie zdjęcie. W ten sposób powstała kolekcja, która prezentowana na telewizorze The Frame, świetnie łączy sztukę z codziennym życiem użytkowników.

W ramach serii The Frame, polscy użytkownicy mają do wyboru cztery przekątne ekranu, w tym zapowiedziane w tym roku modele 43 i 49". Dopełnieniem dostępnej na wyłączność kolekcji Magnum Photos będą nowe funkcje i tryby wyświetlania, wprowadzone w telewizorze The Frame 2018. Wśród nich m.in. "Pokaz slajdów"– nowa funkcja umożliwiająca użytkownikom tworzenie i personalizowanie kolekcji dzieł, które wyświetlane są w powtarzalnym cyklu na telewizorze w Trybie Sztuka (Art Mode). Z kolei funkcje "Ulubione" i "Sugestie" pozwalają uzyskać łatwy dostęp do ulubionych, specjalnie wyselekcjonowanych prac, by zaprezentować je na ekranie The Frame bez konieczności przeszukiwania setek propozycji. Nowe opcje pozwalają użytkownikom korzystać z The Frame nie tylko jak z telewizora, ale również jak z platformy pozwalającej odkrywać najpiękniejsze na świecie dzieła.
 
– Dostępny na The Frame sklep Art Store to jedyna cyfrowa platforma sztuki funkcjonująca na telewizorze. Będziemy stale ją rozwijać, aby stała się kanałem komunikacji z większą liczbą widzów i źródłem wzbogacającym codzienne życie użytkowników – powiedział Sangsook HAN, Vice President of Visual Display Business w Samsung Electronics. – Za sprawą kolekcji "Fine Art, Everyday", która została stworzona we współpracy z Magnum Photos, mamy nadzieję sprawić użytkownikom radość z odkrywania nowych dzieł bez konieczności wychodzenia z domu.
 
[kn_advert]

Samsung The Frame i Magnum Photos

 
W ramach kolekcji, która w Art Store będzie dostępna jesienią, zaprezentowane zostaną zdjęcia czwórki artystów: Alexa Webba, Carolyn Drake, Davida Alana Harveya oraz Jonasa Bendiksena. Poprzez swoje fotografie ci uznani twórcy ukażą użytkownikom The Frame piękno dnia codziennego.
 

Samsung The Frame

 

Samsung The Frame

 

Telewizor Samsung The Frame trudno odróżnić od obrazuTelewizor The Frame trudno odróżnić od obrazu nie tylko dzięki wyświetlanej w nim galerii dzieł sztuki czy też naszych zdjęć, lecz także za sprawą unikatowego wzornictwa. Oprócz klasycznej czarnej ramy, która imituje oprawę obrazu, do wyboru są jeszcze ramy w ... więcej



www.swiatobrazu.pl