Telewizor Samsung The Frame ze zdjęciami z kolekcji Magnum Photos

Telewizor Samsung The Frame ze zdjęciami z kolekcji Magnum Photos

Firma Samsung we współpracy z agencją fotograficzną Magnum Photos ogłosiła dziś udostępnienie kolekcji 28 specjalnie wyselekcjonowanych zdjęć, które będzie można znaleźć wyłącznie w sklepie Art Store na telewizorze The Frame 2018. W ramach projektu, czwórka fotografów Magnum podjęła wyzwanie – każdego dnia przez tydzień mieli zrobić wyjątkowe, przyciągające spojrzenie zdjęcie. W ten sposób powstała kolekcja, która prezentowana na telewizorze The Frame, świetnie łączy sztukę z codziennym życiem użytkowników.


W ramach serii The Frame, polscy użytkownicy mają do wyboru cztery przekątne ekranu, w tym zapowiedziane w tym roku modele 43 i 49". Dopełnieniem dostępnej na wyłączność kolekcji Magnum Photos będą nowe funkcje i tryby wyświetlania, wprowadzone w telewizorze The Frame 2018. Wśród nich m.in. "Pokaz slajdów"– nowa funkcja umożliwiająca użytkownikom tworzenie i personalizowanie kolekcji dzieł, które wyświetlane są w powtarzalnym cyklu na telewizorze w Trybie Sztuka (Art Mode). Z kolei funkcje "Ulubione" i "Sugestie" pozwalają uzyskać łatwy dostęp do ulubionych, specjalnie wyselekcjonowanych prac, by zaprezentować je na ekranie The Frame bez konieczności przeszukiwania setek propozycji. Nowe opcje pozwalają użytkownikom korzystać z The Frame nie tylko jak z telewizora, ale również jak z platformy pozwalającej odkrywać najpiękniejsze na świecie dzieła.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem