Telewizory Sharp AQUOS Quattron LE830 trafiają do sprzedaży

Telewizory Sharp AQUOS Quattron LE830 trafiają do sprzedaży

Telewizory Sharp AQUOS Quattron LE830 wyposażone zostały w panele LCD podświetlane diodami LED. Dostępne będą w wielkościach 40-, 46-, 52- i 60-cali. Ponadto, użyta przez producenta technologia Quad Pixel pozwala cieszyć się dodatkowym kolorem - żółtym (poza standardowym RGB).


Sharp AQUOS Quattron LE830 wyposażono w matrycę X-Gen LCD, oferującą pełną rozdzielczość Full HD 1080p. Panel podświetlany jest energooszczędnymi diodami LED, może ponadto pochwalić się odświeżaniem obrazu na poziomie 120 Hz, kontrastem dynamicznym o współczynniku 6 mln do jednego oraz sporymi kątami widzenia (176 stopni zarówno w pionie, jak i poziomie). Ważnym elementem specyfikacji jest też czas reakcji, wynoszący cztery milisekundy. Telewizory z serii mają wbudowane głośniki stereofoniczne, każdy o mocy 10 W, oraz subwoofer o mocy 15W.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem