TEST: Panasonic Lumix DMC - FS7

TEST: Panasonic Lumix DMC - FS7

W połowie stycznia firma Panasonic przedstawiała swoje nowe modele cyfrowych aparatów kompaktowych. W ofercie pojawił się między innymi Lumix DMC - FS7. Przyjrzeliśmy mu się z bliska i dzisiaj dzielimy się z Wami naszymi odczuciami. Zapraszamy do lektury testu.

pierwsze wrażenie


Panasonic Lumix DMC-FS7 to niewielki, płaski aparat kompaktowy. Metalowy korpus wykonany jest solidnie. Wydaje się ?upakowany" elektronicznymi wnętrznościami, jednak konstrukcja to spójna całość. Konstruktorzy nie wpisali w projekt uchwytu, ale jego brak nie utrudnia trzymania aparatu ani fotografowania. W nasze ręce trafił FS7 w wersji czarnej z chromowanym paskiem wzdłuż węższej części aparatu oraz jako mocowanie obiektywu. FS7 dostępny jest jeszcze w kolorze srebrnym, różowym, niebieskim i zielonym.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem