TEST: Panasonic Lumix DMC - TZ7

TEST: Panasonic Lumix DMC - TZ7

Seria TZ aparatów Panasonic cieszy się szerokim gronem wielbicieli - już od pierwszej wersji, która miała swoja premierę początkiem 2006 roku. Aparaty te charakteryzują się prostotą obsługi i dobrą jakością fotografii. Jak sprawa ma się z najnowszym modelem tego producenta - wersją TZ7 - możecie dowiedzieć się w tym teście. Zapraszamy do lektury.

Wygląd


Zanim do naszej redakcji dotarł nowy Panasonic - TZ7 przypuszczaliśmy, że sprzęt na pewno sprawdzi się bardzo dobrze. Już po pierwszych chwilach obcowania z nim nasze domniemania okazały się prawdziwe. Specyfikacja aparatu brzmi bardzo interesująco: 12 krotny zoom optyczny, stabilizowany obiektyw Leica, 3 calowy ekran LCD wyświetlający 460 tysięcy punktów, procesor Venus Engine HD i możliwość rejestrowania sekwencji wideo w rozdzielczości 1280 x 720 z dźwiękiem stereo z użyciem zoomu optycznego. Przyjrzyjmy się zatem "te-zet-siódemce" z bliska.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem