Samsung Digimax UCA-5

Samsung Digimax UCA-5

Samsung wprowadza do swojej oferty nowy, elegancki kompakt cyfrowy z trzykrotnym zoomem optycznym i 5 milionowej matrycy. Jak zawsze koreański producent zaskakuje ciekawą stylistyką i odważną kolorystyką korpusu.


Poza pełnią kontroli nad parametrami ekspozycji, aparacik oferuje kilka ciekawych rozwiązań. Bezpośredni klawisz funkcyjny na tylnej ściance korpusu pozwala na szybką zmianę trybu fotografowania. Interesującym pomysłem jest zastosowanie w trybie makro płynnego przejścia do fotografowania oddalonych obiektów. Warto zwrócić również uwagę na użyty przez producenta system stabilizacji obrazu sekwencji video oraz możliwość wykonywania prostych elementów montażu obrazu z pozycji aparatu.
Samsung Digimax UCA-5


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem