TEST: Canon PowerShot G10

TEST: Canon PowerShot G10

Cyfrowe aparaty fotograficzne serii PowerShot G marki Canon są popularne już od dawna. Premiera pierwszego z nich odbyła się w 2000 roku. Przez dziewięć lat, jakie upłynęły od tego czasu, producenci aparatów cyfrowych poczynili ogromny krok do przodu w dziedzinie technologii. We wrześniu ubiegłego roku zaprezentowano dziesiąty model z tej serii. Sprzęt ten należy do wysokiej klasy cyfrowych kompaktów i wytrzymuje na rynku próbę z aparatami konkurencyjnych firm. Zapraszamy do lektury wyników testu aparatu Canon PowerShot G10.

wygląd


Kiedy pierwszy raz wzięliśmy do rąk Canona G10, byliśmy zdumieni jego wyglądem. Zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na staranność wykonania. Testowany model jest kontynuacją serii G, ale jego design daleko odbiega od standardów, do których się przyzwyczailiśmy przeglądając oferty aparatów kompaktowych. Korzystając z okazji, oddaliśmy go w ręce znajomych, którzy na codzień nie zajmują się fotografią. Kilka osób jednogłośnie stwierdziło, że aparat jest ?oldskoolowy? - nowoczesna cyfrówka przypomina nieco stare aparaty fotograficzne. Rozwiązania przycisków i pokręteł dają komfort użytkowania; nie jest to na pewno zabawka, ale dobry sprzęt.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem