TEST: Fujifilm FinePix F200EXR

TEST: Fujifilm FinePix F200EXR

Niedawno pisaliśmy o najlepszych produktach, którym europejskie stowarzyszenie czasopism z branży foto oraz wideo TIPA (Technical Image Press Association) przyznało nagrody. Wśród kilkudziesięciu wyróżnionych produktów znalazł się aparat fotograficzny Fujifilm FinePix F200EXR . Został on nagrodzony w kategorii najlepszy aparat kompaktowy za innowacyjne rozwiązania technologiczne. Sprawdziliśmy co tak na prawdę ma do zaoferowania nowy aparat firmy Fujifilm. Zapraszamy do lektury testu.

ObsługaObsługa aparatu nie należy do trudnych - wręcz przeciwnie - nie sprawia żadnych problemów. Użytkowanie opiera się głównie na manewrze przyciskami umiejscowionymi po prawej stronie tylnego panelu. Wszystkie zostały bardzo dobrze opisane i dobrze umiejscowione. Wśród nich znajduje się między innymi przycisk F będący głównym menu w trybie fotografowania. Za jaego pomocą można dokonać zmiany ustawień czułości matrycy, zakresu dynamicznego, rozmiaru i jakości zdjęcia, balansu bieli i symulacji filmu. Na tarczy pokrętła trybów fotografowania znajduje się osiem pozycji: Auto, EXR, Automatyka programowa (P), Ekspozycja Manualna (M), Filmy, Światło naturalne, Światło naturalne z lampą, Programy tematyczne (SP).

Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem