TEST: Fujifilm FinePix Z33WP

TEST: Fujifilm FinePix Z33WP

Jest wiele okazji na to by wodoodporny aparat kompaktowy znalazł zastosowanie. Mam na myśli nie tylko kąpiele w basenie czy morzu. Czasem zdarzają się w życiu ?mokre sytuacje?, które chcielibyśmy uwiecznić na fotografii. Na rynku pojawia się coraz więcej aparatów fotograficznych, które umożliwiają rejestrowanie obrazu podczas wodnych przygód. Do naszej redakcji trafił kolejny taki aparat, tym razem przedstawiamy bliżej FinePix Z33WP - nowy model od firmy Fujifilm.

Wygląd


Niewątpliwie na pierwszy rzut oka aparat wyróżnia się od innych wielkością i designem. FinePix Z33WP to jeden z najmniejszych aktualnie dostępnych na rynku aparatów fotograficznych. Do naszej redakcji zawitał model w kolorze niebieskim.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem