TEST: Olympus E-P1

TEST: Olympus E-P1

Firma Olympus miesiąc temu zaprezentowała pierwszy aparat systemu Mikro Cztery Trzecie - model Olympus E-P1. Wzbudzający zainteresowanie aparat proponuje swoim użytkownikom ciekawe możliwości, skrzętnie upakowane w mały, stylizowany na retro korpus. Szczegółów na temat owego sprzętu możecie dowiedzieć się w tym teście - zapraszamy do lektury.

Wygląd


Podobno pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Olympus E-P1 w większości przypadków wywiera pozytywne odczucia. Aparat jest niewiele większy od cyfrowych kompaktów, które obecnie dominują na rynku. Ładna, nieduża , metalowa obudowa - stylizowana na klasycznego Pena z lat sześćdziesiątych - wywiera bardzo dobre wrażenie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem