TEST: Panasonic Lumix DMC-ZX1

TEST: Panasonic Lumix DMC-ZX1

Aparat fotograficzny oznaczony symbolem DMC-ZX1 to nowy produkt firmy Panasonic. Nieduże, stylowe urządzenie pomimo tego, iż nie posiada trybu manualnego ani nie zapisuje zdjęć w formacie RAW jest ciekawą propozycją dla osób poszukujących niewielkiego a dobrego sprzętu. Zapraszam do lektury testu.

Od zewnątrz...


Pierwsze spotkanie z  Lumixem DMC-ZX1 firmy Panasonic było wyjątkowe. Zaskakująco małe gabaryty dające poczucie solidności, wytrzymałości i elegancji wzbudzają podziw. Do naszej redakcji trafił model w kolorze srebrnym. Jego grzbiet posiada chromowany panel, na którym znajduje się suwak odpowiedzialny za włączenie i wyłączenie sprzętu, spust migawki otoczony dźwignią służącą do zmiany ogniskowej oraz pokrętło trybów fotografowania.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem