TEST: SAMSUNG 16-45mm F4 ED D-Xenon

TEST: SAMSUNG 16-45mm F4 ED D-Xenon

Producenci aparatów cyfrowych oferują lustrzanki najczęściej z podstawowymi obiektywami. Dla wielu osób tak zwany "kit" jest pierwszym obiektywem z jakiego korzystają. Po pewnym czasie pojawia się więc potrzeba jego wymiany na konstrukcję zapewniającą lepszą jakość optyczną i mechaniczną. W takiej sytuacji mogą się pojawić rozterki związane z wyborem nowej optyki.
Dzięki uprzejmości firmy Samsung Electronics Polska mieliśmy możliwość przyglądnięcia się bliżej obiektywowi SAMSUNG 16-45mm F4 ED D-Xenon. Wyniki przeprowadzonego przez nas testu prezentujemy poniżej. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Budowa mechaniczna


SAMSUNG 16-45mm F4 ED D-Xenon to konstrukcja, której korpus zbudowany jest z elementów metalowych oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Tubus jest solidnie i dokładnie zmontowany a poszczególne części są ze sobą precyzyjnie zespolone. Producent nie zastosował w nim uszczelnień.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem