Test: Samsung NV24HD

Test: Samsung NV24HD

Najlepszym Ultra Kompaktem Cyfrowym 2008 został Samsung NV24HD, 10-megapikselowy aparat z możliwością rejestrowania filmów wideo, w wysokiej rozdzielczości High Definition. Sprawdziliśmy czy jest w nim coś ponadprzeciętnego skoro znalazł się wśród zdobywców TIPA2008...
Zapraszamy do lektury testu.

Pierwsze wrażenie, Ergonomia obsługi, Optyka


Pierwsze wrażenie
Aparat wykonany jest bardzo solidnie. Czarna obudowa połączona z chromowanymi dodatkami wygląda na bardzo stylową i elegancką. Na górze znajdują się dwa małe pokrętła, które wydają się być funkcjonalne, przycisk POWER, spust migawki i mała wbudowana lampa błyskowa, której nie widać kiedy jest schowana. Na tylnej części obudowy oprócz 2,5 calowego wyświetlacza LCD znajduje się mnóstwo przycisków, które budzą mieszane uczucia podczas pierwszego kontaktu. Mimo małych rozmiarów nie ma problemu z fotografowaniem, dosyć dobrze trzyma się w ręce.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem