TEST: Samsung WB550

TEST: Samsung WB550

Firma Samsung posiada w swojej ofercie aparat kompaktowy, który skierowany jest raczej do bardziej wymagających użytkowników. Stylowy design, ergonomiczna obudowa, zaawansowane funkcje – tak w skrócie można by określić model Samsung WB550. Sprawdziliśmy czy aparat ten wart jest zainteresowania. Zapraszamy do lektury testu.

Wygląd


Obudowa aparatu Samsung WB550 została wykonana z tworzywa sztucznego. Od zewnętrznej strony pokryta jest matowym laminatem. Cały górny panel, przyciski i pokrętło trybów ozdobione zostało chromowanymi wstawkami. Na pierwszy rzut oka - aparat ten wygląda interesująco. Absolutnie nie przypomina tanich kompaktów. Obok wyświetlacza LCD znajdują się przyciski szybkiego dostępu do poszczególnych funkcji. Część z nich umieszczona jest na okrągłym panelu - w środku którego znajduje się wejście do głównego menu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem