TEST: Sony Cyber-shot DSC-HX1

TEST: Sony Cyber-shot DSC-HX1

Sony Cyber-shot DSC-HX1 to cyfrowy aparat kompaktowy typy megazoom. Możliwość 20-krotnego przybliżenia, matryca Exmor CMOS o rozdzielczości 9,1 megapikseli, tryb filmowy zapewniający jakość HD - to tylko kilka podstawowych funkcji tego sprzętu. Producent wprowadził do tego modelu kilka nowatorskich rozwiązań. Czyż nie brzmi dobrze możliwość fotografowania "z ręki" w słabych warunkach świetlnych oraz opcja tworzenia rozległych panoram? Spójrzmy na ten aparat z bliska.

Wygląd


Pierwsze wrażenie jakie wywarł na nas Sony Cyber-shot DSC-HX1 było bardzo pozytywne. Wykonany jest z wysokiej klasy materiałów, powleczony laminatem o przyjemnym w dotyku wykończeniu. Elegancji dodaje chromowany spust migawki wokół którego znajduje się pierścień służący do zmiany ogniskowej. Aparat z akcesoriami waży niewiele ponad 500 gram.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem