TEST: torba Crumpler Daily Sixhundred XL

TEST: torba Crumpler Daily Sixhundred XL

Crumpler to jeden z mniej znanych w Polsce producentów toreb, pokrowców i plecaków na sprzęt fotograficzny. Spośród innych produktów tego typu, wyroby tej marki wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Firma oferuje szeroką gamę sprzętu i daje możliwość zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Oryginalne podejście marki do projektowania i wytwarzania akcesoriów fotograficznych sprawia, że jej produkty stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. W naszym kraju logo Crumpler nie jest jeszcze tak szeroko rozpoznawanle, jednak coraz częściej można je spotkać w ofercie sklepów. Dlatego też redakcja SwiatObrazu.pl zdecydowała się przybliżyć swoim Czytelnikom torbę Crumpler Daily Sixhundred XL.

Budowa i jakość wykonania


Firma Crumpler powstała w 1996 roku w Melbourne. Założycielami byli Dave Roper, Will Miller oraz Stuart Crumpler, który zaprojektował logo i był pomysłodawcą całego przedsięwzięcia. Wszyscy mieli doświadczenie w pracy jako kurierzy i stąd czerpali pomysły przy projektowaniu pierwszych produktów. Doświadczenie związane z codzienną pracą kuriera rowerowego zaowocowało powstaniem toreb, które cieszyły się dużym powodzeniem. Firma bardzo szybko się rozwijała i poszerzała swoja ofertę o plecaki fotograficzne, torby na laptop oraz uniwersalne, przeznaczone do codziennego użytkowania. W tym momencie produkty Crumpler można znaleźć na każdym kontynencie, a jej wyroby znajdują coraz większą liczbę nabywców.

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem