Efekt piętnastu lat filmowania grzybów

Efekt piętnastu lat filmowania grzybów

Filmowiec Louie Schartzberg w ciągu ostatnich 15 lat tworzył zachwycające montaże time lapse, na których przedstawił zadziwiający świat grzybów - Zgromadzone materiały pozwoliły na stworzenie filmu dokumentalnego Fantastic Funghi (Fantastyczne grzyby), który trafił ostatnio na platformę Netflix.


Time lapse z grzybami w roli głównej na Netflixie

Film miał premierę w 2019 roku, ale został dodany do Netflix całkiem niedawno. Obecność na tej platformie z pewnością zwiększy jego popularność, a co za tym idzie zwróci uwagę ludzi na grzyby. Reżyser tego filmu dokumentalnego opisuje go jako "zmieniający świadomość", przez co rozumie kompletną zmianę dotychczasowego postrzegania grzybów i docenienie ich niezwykłej roli w kondycji naszej planety. Co więcej Louie Schartzberg postrzega grzyby jako szansę na ratunek dla zagrożonego środowiska.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem