Znamy wyniki plebiscytu TIPA 2019 - poznaj listę najlepszego sprzętu fotograficznego i wideo

Znamy wyniki plebiscytu TIPA 2019 - poznaj listę najlepszego sprzętu fotograficznego i wideo

Międzynarodowe stowarzyszenie wydawców prasy fotograficznej TIPA ogłosiło wyniki dorocznego konkursu na najlepsze produkty fotograficzne i wideo. Jury składające się z redaktorów czasopism i portali branżowych z Azji, Australii, Europy, Ameryki Północnej i Południowej wybrało produkty należące do kategorii takich jak obiektywy, aparaty, oprogramowanie graficzne, nośniki pamięci, kamery 360 stopni, akcesoria i wiele innych. Nagrody TIPA są dużym wyróżnieniem dla producentów, a potencjalnym nabywcom pomagają w podjęciu decyzji, co do wyboru najlepszego sprzętu.


Nominacje do konkursu przyznawane są na podstawie przeglądu oferty targów branżowych i debiutów w okresie od końca 2018 roku do marca 2019 roku. Najpierw następuje gromadzenie nominacji, a następnie dochodzi do testowania i oceniania poszczególnych produktów. Na podstawie tego konstruowana jest lista finalistów, która trafia do redaktorów z całego świata (będących członkami TIPA). Na tym etapie mogą oni także zasugerować własne propozycje sprzętowe. Ostateczna lista jest poddawana głosowaniu, a zwycięzcy wybierani na walnym zgromadzeniu. Proces wybierania zwycięzców jest więc oparty o globalne doświadczenie fachowców. 
 
W tegorocznej edycji plebiscytu pojawiły się znane marki o ugruntowanej pozycji, jak i debiutanci. Ta druga grupa ma najczęściej związek z nowymi trendami w branży fotograficznej i filmowej. Dzięki dużej różnorodności w zakresie nagradzanych produktów TIPA staje się także pewnym podsumowaniem sytuacji i kondycji przemysłu fotograficznego oraz filmowego. 
 
Reklama

Fotografia produktów


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem