Tom Hardy wcieli się w postać słynnego fotografa Dona McCullina

Tom Hardy wcieli się w postać słynnego fotografa Dona McCullina

Nominowany do Oscara aktor zagra brytyjskiego fotoreportera, najbardziej znanego ze swoich wstrząsających zdjęć wykonanych w czasie wojny w Wietnamie i Kambodży. „Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w związku z tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie, patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali” – mówi Don McCullin.


Autorem scenariusza filmu opartego na autobiografii Dona McCullina jest Gregory Burke. Podobnie jak książka, film pokazuje drogę McCullina od jego dzieciństwa w ubogim, ogarniętym wojną Londynie aż po czasy, w których stał się jednym z najsłynniejszych na świecie fotoreporterów wojennych. Film ma go pokazać jako nieustraszonego reportera i fotografa, ale również opowiadać o życiu rodzinnym i relacjach z piątką dzieci.  

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem