Tom Schirmacher - jedynym sposobem, aby się wyróżnić, jest bycie sobą

Tom Schirmacher - jedynym sposobem, aby się wyróżnić, jest bycie sobą

Tom Schirmacher jest amerykańskim fotografem mody, który mieszka obecnie w Nowym Jorku. Jego przygoda z tym medium rozpoczęła się, gdy miał piętnaście lat. Po otrzymaniu tytułu licencjata fotografii na Rochester Institute of Technology, rozpoczął pracę jako asystent u boku czołowych fotografów. W wieku 25 lat kontynuował samodzielną karierę i od tego czasu udało mu się osiągnąć spory sukces. W swojej pracy stawia na prostotę. Na wielu jego zdjęciach można dostrzec intymną relację, w której istnieje tylko fotograf, portretowana osoba i światło.


Tom Schirmacher zajmuje się fotografią modową, beauty i reklamową. Jego zdjęcia ukazywały się m.in. na łamach Glamour i GQ. Wydał również album zatytułowany Short Order, który zrealizował wspólnie ze stylistką Gavin Harwin. Zebrane w nim zdjęcia ukazują modelki uczesane w różnorodny sposób. Podczas krótkiej sesji fryzury były zmieniane wielokrotnie, a Tom Schirmacher chwytał za pomocą aparatu te ulotne stylizacje, pozy i emocje. Poza tym artysta ten realizuje również filmy.  


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem