Tomasz Sikora - Lecę do Maroka II

Tomasz Sikora - Lecę do Maroka II

w Galerii 65 w Warszawie odbędzie się wystawa T. Sikory, której tematem będą impresje, kompozycje z krajobrazami Afryki. Wystawa odtwarta będzie od 23 czerwca do 13 lipca 2006 roku.


Tomasz Sikora w następujący sposób opowiada o powstaniu prezentowanych podczas wystawy „Morocco” prac: „Wszystkie wykonane zostały aparatem Nikon D2X z obiektywem Nikkor 35-75 mm f 2.8, z ostrością nastawioną na najbliższą odległość. ISO od 100 ASA do 3200. Niezwykłe kolory, wspaniała plastyka obrazu, wreszcie cudne ziarno przy wysokiej czułości potwierdzają raz jeszcze moją teorię, że cyfra, doceniana dotychczas jedynie za obraz ostry, techniczny, jest w stanie konkurować z analogiem w tej sferze do niedawna jeszcze niedoścignionej“.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem