Toshiba Regza RB2 z wbudowaną nagrywarką Blu-ray

Toshiba Regza RB2 z wbudowaną nagrywarką Blu-ray

Toshiba pokazała nową serię telewizorów - Regza RB2. Urządzenia dostępne są w trzech różnych wielkościach (40 cali, 32 i 26), każde z nich może pochwalić się zintegrowaną nagrywarką Blu-ray.


Toshiba Regza RB2 sprzedawana będzie w trzech różnych rozmiarach. Pierwszy to model 40-calowy, obsługujący rozdzielczość Full HD, jego mniejsi (32 i 26 cali) kuzyni mogą pochwalić się panelem zdolnym wyświetlać obraz z rozdzielczością 1366 x 768. Telewizory charakteryzuje odświeżanie z częstotliwością 120 Hz, a także zintegrowana nagrywarka i odtwarzacz Blu-ray oraz tryb nagrywania na zewnętrzny nośnik USB. W tym drugim przypadku wystarczy podłączyć pendrive czy przenośny dysk, ustawić konkretną opcję w menu i pozwolić urządzeniu nagrać nasz ulubiony serial czy film.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem