Traktuję każde zdjęcie, jak gdyby było ostatnim - mówi fotograf, który potrafi uchwycić spojrzenie

Traktuję każde zdjęcie, jak gdyby było ostatnim - mówi fotograf, który potrafi uchwycić spojrzenie

Brian Ingram wychował się i dalej mieszka w mieście Athens, w Stanach Zjednoczonych. Gdy w 2013 roku wygrał międzynarodowy konkurs fotograficzny pokonując ponad tysiąc innych fotografów, porzucił karierę młodego adwokata i poświecił się wyłącznie fotografowaniu ludzi. W ciągu kilku lat zbudował potężne poftfolio - i jak sam mówi, dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i nieustępliwej pasji do tworzenia portretów, wciąż szlifuje swoje umiejętności w plenerze jak ii domowym studiu.


"To pierwsze zdjęcie mojej siostrzenicy, która walczyła z anoreksją. Ujęcie wykonałem podczas Święta Dziękczynienia, gdy cała nasza rodzina spotkała się w wynajętym domku w górach. Obudziłem się wcześnie, żeby spróbować fotografii krajobrazowych i wtedy spotkałem siedzącą samotnie Abigail. To był też czas, kiedy Abigail zaczęła wreszcie leczyć się z anoreksji, i pamiętam, że wydawała mi się tego ranka bardziej spokojna niż zwykle, zupełnie szczera" – wspomina Brian Ingram

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem