Trash the dress – modny trend w fotografii ślubnej

Trash the dress – modny trend w fotografii ślubnej

Tradycyjne portrety młodych w parze lub też ze świadkami i gośćmi weselnymi już dawno wyszły z mody. Obecna fotografia ślubna obfituje w kadry dynamiczne, pomysłowe i często coraz mniej wspólnego ma z szeroko pojętym reportażem. Jednak prawdziwie odważni szukając pomysłu na sesję swoich marzeń często decydują się na wykonanie zdjęć typu „trash the dress”.


Po co w ogóle wrzucać pannę młodą do morza, kazać jej taplać się w błocie, grzebać pod maską samochodu, wspinać na drzewa czy kazać skakać ze spadochronem? Po co niszczyć kreację ślubną wartą niejednokrotnie tyle, co cała sesja? Ano właśnie po to – żeby zachować wspomnienia ślubu jako wydarzenia radosnego i nieskrępowanej niczym przygody. Aby odrzucić gorset konwenansów towarzyszący nam na co dzień. A symbolem tego staje się właśnie potargana, pomięta, przemoczona i brudna suknia ślubna.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem