Trendy przychodzą i odchodzą, Ty musisz pozostać wierny sobie: genialna Pamela Hanson

Trendy przychodzą i odchodzą, Ty musisz pozostać wierny sobie: genialna Pamela Hanson

Pamela Hanson jest jedną z pierwszych kobiet, która zdobyła uznanie i pozycję na rynku fotografii mody, tworząc kultowe wizerunki kobiet w czasopismach takich jak Vogue, Vanity Fair czy Allure. Jej zdjęcia przypominają sceny z filmu, w przeciwieństwie do większości fotografii mody skupionych na udziwnianiu.


Pamela Hanson przyznaje, że w fotografii mody ubrania pozostają najważniejsze. Sesja zdjęciowa jest współpracą całego zespołu. Na planie zdjęciowym dla magazynów mody jest scenograf, stylista, wizażyści, asystenci – fotograf odgrywa rolę reżysera.
 
"Zespół pracuje razem, a każdy ma swój pomysł na efekt końcowy. W grę wchodzi wiele ego i jako fotograf musisz być bardzo dyplomatyczny. Mam swój punkt widzenia w odniesieniu do mody. I robi to różnicę, jeśli nie podoba mi się odzież, którą fotografuję, a klient wciąż musi być zadowolony. To wyzwanie. Jeśli wiesz, że czarny golf będzie wyglądać lepiej, a zamiast niego pojawia się pomarańczowy, to jest właśnie ten moment gdy zdajesz sobie sprawę, że jesteś w pracy. To duża odpowiedzialność" – mówi Pamela Hanson.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem