Try&Buy z aparatami i obiektywami Panasonic Lumix

Try&Buy z aparatami i obiektywami Panasonic Lumix

Już teraz można wypożyczyć i przetestować aparat Lumix DC-G9 i obiektywy Lumix. To okazja, żeby dopasować sprzęt do swoich indywidualnych potrzeb!Try&Buy z aparatami i obiektywami Panasonic Lumix

Lumix DC-G9 swoimi możliwościami zachwyca nawet najbardziej wymagających fotografów. Ten sztandarowy bezlusterkowy model gwarantuje niezrównaną jakość zdjęć. Sercem G9 jest 20,3-megapikselowa matryca, która w połączeniu z najnowszym procesorem obrazu Venus zapewnia niezrównaną jakość obrazu z realistycznymi szczegółami, niskim poziomem szumów oraz fantastycznymi kolorami i jasnością. Trudne warunki, takie jak światło padające na obiektyw przy fotografowaniu zwierząt na tle jasnego nieba, nie są już problemem dzięki specjalnej powłoce AR na matrycy, która ogranicza poświatę i flary.

Jednym z obiektywów z bogatej oferty Lumix jest szerokokątny Leica DG Vario – Elmarit 8-18mm/ F 2.8 – 4.0. Ten obiektyw umożliwia uchwycenie krajobrazów o bardzo szerokim kącie jak i standardowych ujęć 36mm (odpowiednik dla aparatu 35 mm), niesamowita rozdzielczość tego obiektywu umożliwia wyraźne odwzorowanie całego obrazu w całym każde. Ponadto dostępny jest filtr 67 mm zapewniający większą kreatywność podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy odwiedzić jednego z autoryzowanych dealerów Panasonic, sprawdzić ofertę sprzętową i wybrać dla siebie jeden z obiektywów i aparat!

Poniżej lista dealerów biorących udział w programie:

  • ABFOTO
  •  BEIKS
  • Cyfrowe.pl
  • Foto - Plus

Oferta urządzeń dostępnych w programie i zasady wypożyczenia aparatów i obiektywów Try&Buy mogą różnić się w zależności od partnera.

 

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Serce ... i z czego się cieszysz ? ... ccd-05 ccd-04 ccd-03 ccd-02 ccd-01