Trzy nowe lustrzanki Sony - A230, A330, A380

Trzy nowe lustrzanki Sony - A230, A330, A380

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty trzech nowych lustrzanek cyfrowych systemu Alpha. Modele: A230, A330 i A380 niewiele różnią się od swoich poprzedników. Producent odświeża swoją ofertę wprowadzając lekko udoskonalone lustrzanki cyfrowe. Posiadają matryce o rozdzielczości 10 i 14 megapikseli, wbudowaną stabilizację obrazu oraz w modelach Alpha 330 i Alpha 380 szybki Live View.


Nowe modele lustrzanek cyfrowych firmy Sony zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie użytkowania. Modele Alpha 230 i Alpha 330 wyposażono w 10-megapikselowe matryce; Alpha 380 posiada 14-megapikselowy sensor. Wszystkie przetworniki CCD o rozmiarze APS-C sterowane są przez procesor obrazu BIONZ, który umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z maksymalną szybkością 2,5 kl/s (2 kl/s w trybie podglądu na żywo - tylko w Alpha 330 i Alpha 380). Wszystkie korpusy posiadają system stabilizacji matrycy - SteadyShot? INSIDE. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem