Tu chowa się życie

Tu chowa się życie

Fascynacja Eskimosami wymrze dopiero wtedy, kiedy ludzie stracą zainteresowanie poezją prowansalską. Ale czy ludzie kiedykolwiek przestaną zajmować się miłością?


Strona 1


Zastanawiam się, czy istnieje jeszcze obszar, w którym ludzie mogą zachowywać się jak dzieci. Pierwsze, co mi wpada do głowy to Sieć i jej zachwiane proporcje, odwrócenie wymiarów jak z Alicji z krainy czarów. Internet jest jednak nie tyle zabawką co używką - wyrokiem, ze smutnym, dla niektórych tragicznym zakończeniem. A zatem sztuka z jej niesłabnącym ogniwem, które zapala i przygarnia coraz to nowych wyznawców? Krąg utalentowanych ludzi wyklucza się często dzięki wyrafinowaniu, a to ma niewiele wspólnego ze światem dzieci. Co pozostaje? W pewnym sensie fotografia, ale nie tylko. Wydaje mi się, że połączenie życia ze zdjęciami, a właściwie z określoną wrażliwością, może nas przenieść do krainy niewinności, jakkolwiek pojętej. Udowadnia to historia Jacoba Sobola, autora dziennika zatytułowanego Sabina.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem