Tulipany i myszy – niecodzienny pomysł na wiosenną sesję w studiu fotograficznym

Tulipany i myszy – niecodzienny pomysł na wiosenną sesję w studiu fotograficznym

Wiosenna (a tak naprawdę to letnia) aura zachęca miłośników fotografii do wyjścia w plener. Galerie internetowe zalewają zdjęcia krokusów, żonkili, kwitnących drzew i krzewów. Fotograf Miles Herbert postanowił jednak nie wychodzić z domu i do studia fotograficznego zabrał tulipany i myszy.
Myszy na zdjęciach Milesa Herberta to badylarki - niewielkie stworzenia osiągające długość 7,5 centymetrów, które kochają łąki pełne kwiatów. Ważą zaledwie 4 do 10 gramów, dzięki czemu mogą się wspinać po łodygach roślin i wchodzić do  kielichów kwiatów – na przykład tulipanów. 
 
Myszy, które zostały sfotografowane w zamkniętym studio, urodziły się w hodowli. Po sesji zdjęciowej z tulipanami zostały wypuszczone na wolność. Na moich zdjęciach występują  wyłącznie zwierzęta hodowlane, nie naruszam spokój dziko żyjących zwierząt – mówi fotograf.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem