Twarze Warszawy - wystawa powarsztatowa

Twarze Warszawy - wystawa powarsztatowa

Green Gallery przy współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Instytutem Stefana Starzyńskiego zaprasza na wystawę "Warszawa - twarze miasta". Prezentowane na wystawie fotografie są plonem warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego.


?Warszawa ? Twarze miasta? to cykl warsztatów organizowanych przez Muzeum Powstania Warszawskiego we współpracy z Warszawską Szkołą Fotografii. W ciągu ostatniego roku, w dwunastu spotkaniach wzięło udział ponad 250 osób, które pod okiem wybitnych fotografów (m.in. Mariana Schmidta, Zbigniewa Tomaszczuka i Macieja Skawińskiego) poszerzały swoją wiedzę i doskonaliły swoje umiejętności fotograficzne, tworząc portret współczesnej Warszawy.
   
Na fotografiach tych nie widać jednak szklanych wieżowców, korków i zabieganych ludzi. Prezentują one ukrytą twarz stolicy, twarz, którą trzeba odnaleźć wchodząc na małe podwórka, zaglądając do zakładów rzemieślniczych.

Zdjęcia te pokazują, że Warszawa to miasto, które, mimo swojego dynamicznego rozwoju, nie zapomniała o swojej historii.
   
Fotografie prezentowane w Green Gallery to prace wybrane spośród kilkuset fotografii wykonanych przez uczestników warsztatów fotograficznych ?Warszawa ? Twarze miasta?.

Izabela i Karolina Wojciechowskie


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem