Tychy Press Photo 2010 - wystawa pokonkursowa

Tychy Press Photo 2010  - wystawa pokonkursowa

Tychy Press Photo to znany konkurs fotografii prasowej, inspirowany słynnym World Press Photo. Niedawno rozstrzygnięto kolejną edycję i zdjęcia, nagrodzone i wyróżnione w konkursie można teraz zobaczyć w Galerii `Obok` w Tychach.


Na wystawę jurorzy wybrali 69 fotografii. W konkursie wzięło udział 32 autorów. Nagrodę za najlepszy fotoreportaż "Uliczna salsa - ulice Kuby" otrzymał Przemysław Strzelecki, za najlepsze zdjęcie wykonane w Tychach uznano "Ostatnie spojrzenie" autorstwa Fryderyka Parwickiego. Wyróżnienie przyznano Radosławowi Kaźmierczakowi za cykl "Młodzi". W kategorii najlepsza fotografia nie przyznano nagrody. Jurorami byli fotoreporterzy Józef Wolny, Rafał Klimkiewicz, Dominik Gajda (pomysłodawca imprezy) i artysta plastyk Łukasz Pudełko. Pula nagród to 3 tys. zł.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem